Ogłoszenia parafialne – 6 III 2022 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• We wtorek, 8 marca, przypada Dzień Kobiet. Wszystkim paniom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa, doświadczenia miłości i szacunku oraz opieki Matki Najświętszej.
  • Przyszła niedziela to Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami. Misjonarze są świadkami prawdy, że Bóg jest miłością i kocha każdego bez wyjątku. Będzie można wesprzeć ich dzieło ofiarą do puszek przy wyjściu z kościoła za dwa tygodnie. W przyszłą niedziele odbędzie się zbiórka na chore dziecko.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się w kościele spotkanie z uczestnikami Pielgrzymki do Fatimy.
  • Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc uchodźcom z Ukrainy przebywającym na terenie naszej parafii.
  • Dziś o godz. 10.30 będzie odprawiona Msza św. zamówiona przez osoby z Ukrainy w intencji obrońców ich Ojczyzny. Natomiast o godz. 12.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Bloch na zakończenie peregrynacji figury Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.
  • Mieszkańcy Chorchos złożyli ofiarę na dekorację do Grobu Pańskiego (440 zł) – zbierała sołtys pani Szredzińska. Bóg zapłać!
  • Wykonaliśmy elewację na budynku gospodarczym koło plebani (17 tyś.)