Ogłoszenia parafialne – 26 XI 2023 – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla wszechświata, to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. Od następnej  niedzieli  będzie można nabyć wigilijne  świece z Caritasu.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi z klas IV. Natomiast po Mszy Świętej o godz 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o 7.00, 16.00 i 17.00; w Jaszczułtach o godz. 14.30.
  5. W przyszłą niedzielę taca na ogrzewanie kościoła. W tym tygodniu zapłaciliśmy 6 tyś. zł. na dokończenie pomnika na grobie ks. Dąbrowskiego (za dodatkowe prace)-łącznie zapłaciliśmy 23 tyś. zł.
  6. Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.
  7. Od następnego tygodnia rozpoczną się Msze św. roratnie (od 4 grudnia) o godz. 7.00. Msze Święte dla dzieci w czasie Adwentu będą odprawiane codziennie o godzinie 17.00. Każdego dnia będą rozdawane elementy z których dzieci będą mogły zbudować szopkę Bożonarodzeniową. Przewidziane są również upominki.
  8. W przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 tradycyjnie liturgię Mszy Świętej przygotują pracownicy oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego w Długosiodle. Dzieci odwiedzi także św. Mikołaj.
  9. Nasze rekolekcje adwentowe przeżywać będziemy w dniach 15-17 grudnia.