Ogłoszenia parafialne – 10 XII 2023 – II NIEDZIELA  ADWENTU

1. W tym tygodniu (w piątek i w sobotę) przeżywać będziemy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe.  Msze święte z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane o 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 (W Jaszczułtach o 14.30 w piątek). W czasie każdej Mszy świętej będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Spowiednicy będą oczekiwać w konfesjonałach.
    Chorych w domach będziemy odwiedzać przed Świętami. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  2. Centrum Kultury w Długosiodle 17 grudnia o godz. 11.00 rozpoczyna Kiermasz Bożonarodzeniowy, a o godz. 13.00 Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.
  3. Ofiary złożone podczas peregrynacji figury M.B. z ulicy Sportowej, Sasankowej, Kwiatowej i Polnej (1600 zł) przeznaczamy na zakup nowych figur do szopki.
  4. Figura Matki Bożej w czasie Świąt i Nowego Roku może zostać przyniesiona do kościoła lub pozostać dłużej w rodzinach.
  5. Dziś taca na WSD.