Ogłoszenia parafialne – 05.11.2023 r. – 31 Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy miesiąc listopad, szczególny czas modlitwy za naszych zmarłych, zachęcamy do zyskiwania i ofiarowania odpustu zupełnego za zmarłych, jeszcze do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.
2. Możemy  zamawiać wypominki roczne za bliskich zmarłych, w kancelarii parafialnej .
3. Zakończyła się peregrynacja figury Matki Boskiej na ulicy Poniatowskiego. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na kościół.
4. 14 listopada o godz. 7.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów, którzy byli ze mną w tym roku w Lourdes.
5. Bóg zapłać za ofiary złożone na WSD w Łomży-Budy Przetycz (440 zł -zbierał sołtys pani Wiesława Pokora), Nowe Bosewo (260 zł), Kół. Róż. z Kornacisk (250 zł-ofiara na pomnik na grobie ks. Dąbrowskiego).
6. W sobotę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, módlmy się w tym dniu o Boże błogosławieństwo, wzajemną życzliwość, zgodę i poszanowanie każdego ludzkiego życia w naszej Ojczyźnie. Msze Święte o godzinie: 7.00; 10.00 i o 17.00. O godz. 10.00 uroczysta Msza święta dziękczynna w intencji Ojczyzny. Zapraszamy poczty sztandarowe, władze Gminy, chór parafialny.
7. Za tydzień dzień solidarności z Kościołem prześladowanym – ofiary do puszek na akcje „Kościół w potrzebie”.
8. Dziękuję za ofiary dziś składane, które przeznaczone są na wywóz śmieci z cmentarza.