Ogłoszenia parafialne – 26 lutego 2023 – I Niedziela Wielkiego Postu

1. W środę, 1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Od 2011 roku ma on rangę święta państwowego. W naszej modlitwie pamiętajmy o wszystkich, którzy w trudnych czasach komunistycznego reżimu podejmowali walkę o wolność i suwerenność naszej Ojczyzny.
  2. Ofiary składane w dniu dzisiejszym do puszek przy wyjściu przeznaczone są na Ukrainę. Bóg zapłać!
  3. Przyszła niedziela to Niedziela Ad Gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami. Będzie można wesprzeć ich dzieło ofiarą do puszek przy wyjściu z kościoła.
  4. W tym tygodniu przypadają:
    I piątek – Msze św. o 7.00, 15.00 Droga Krzyżowa, a po niej Msza Św., w Jaszczułtach o 14.30;
    I sobota – Msze św. o 7.00 i 17.00.
    I niedziela – Nabożeństwo i Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 16.00.
  5. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego złożyły Chorchosy (330 zł) – zbierała pani sołtys Marianna Szredzińska.
  6. Organizujemy kurs przedmałżeński: 15-16 kwietnia i 22-23 kwietnia; zapisy w kancelarii lub u pani Ździarstek.