Ogłoszenia parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 21 II 2021

1. Jutro liturgiczne Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Modlitwą otoczmy osobę i posługę papieża Franciszka.
  2. W następną niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na misje katolickie.
  3. Caritas Polska zachęca wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do włączenia się w Jałmużnę Wielkopostną poprzez skarbonkę miłosierdzia, do której przez Wielki Post zbiera się pieniądze. Uczmy w naszych rodzinach młode pokolenie wrażliwości i chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Głównym celem tegorocznej Jałmużny Wielkopostnej jest zebranie środków na zakup koncentratorów tlenu. W dalszym ciągu jest duże zapotrzebowanie na ten sprzęt. Skarbonki leżą na stoliku z gazetami.
  4. Porządek kolędy w tym tygodniu: (17.30)
    -poniedziałek – 22.02 – Przetycz Włościańska (przed i za torami), Lipniak Majorat
    -wtorek-23.02.-Zygmuntowo, Adamowo, ul. Puławskiego , ul. Piaskowa
    -środa-24.02.-Blochy,
    -czwartek-25.02.-ul. Mickiewicza, Kwiatowa, Polna, Moniuszki, Strażacka, Obrońców Ojczyzna, 1 Maja
    -piątek-26.02.-Bosewo Kolonie, Kabat ,ul. Głowackiego (Świerczewskiego, 22 Lipca), Zalas
    -sobota-27.02-Stare Bosewo (prawa strona).
  1. Mieszkańcy Starych Susk na zakończenie peregrynacji figury M.B. złożyli ofiarę na kościół-530zł. Zbierały pani sołtys Jolanta Szyszkowska i Anna Kowalska. Msza św. dziękczynna w intencji mieszkańców Starych Susk będzie odprawiona w niedzielę 7 marca o 16.00. Figurę Matki Bożej przyjmą do siebie mieszkańcy Plewek.