Ogłoszenia parafialne – 5 XII 2021 – II NIEDZIELA ADWENTU

1. W tym tygodniu (w piątek i w sobotę) przeżywać będziemy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe.  Msze święte z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane o 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 (W Jaszczułtach o 14.30 w piątek). W czasie każdej Mszy świętej będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Spowiednicy będą oczekiwać w konfesjonałach.
    Chorych w domach będziemy odwiedzać przed Świętami. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  2. W środę 8 grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to święto patronalne wszystkich dziewczyn i kobiet. Będziemy się modlić za polskie kobiety, by na wzór Niepokalanej Matki Zbawiciela, gorliwie wypełniały swoje macierzyńskie i kobiece powołanie.
    Msze święte o 7.00, 10.00, 12.00, 17.00.
  3. Ofiary składane dziś do puszek w przyszłą niedzielę będą przeznaczone jako nasza pomoc chrześcijanom żyjącym na Wschodzie.