Ogłoszenia parafialne – 5 IX 2021

1. Gościmy dziś Księdza Biskupa Tadeusza Bronakowskiego. Ksiądz Biskup dokonuje wizytacji kanonicznej w naszej parafii.
  2. W środę, 8 września, przypada Święto Narodzenia NMP, czyli Matki Bożej Siewnej. Msze święte z poświęceniem ziarna siewnego będą odprawiane o 7.00, 10.00 i 17.00.
    Zachęcamy do uczestnictwa w uroczystościach odpustowych w sanktuarium Matki Bożej Wąsewskiej. Suma odpustowa o godz. 12.00 w Wąsewie.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne Diecezji Łomżyńskiej.
  4. Za tydzień 12 września będziemy przeżywać uroczystość beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Prośmy Wszechmogącego Boga, by nowi błogosławieni wypraszali naszej Ojczyźnie i Kościołowi potrzebne łaski.
  5. Zakończyliśmy remont bramy głównej cmentarza.