Ogłoszenia parafialne – 4 X 2020

1. W dniu dzisiejszym przypada święto św. Franciszka z Asyżu, patrona Franciszkańskiego Zakonu Świeckich działającego przy naszej parafii.
  2. W środę 7 października wspomnienie w liturgii kościoła Matki Bożej Różańcowej, zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej, w naszym kościele w dni powszednie różaniec odmawiany jest o godzinie 16.30. Po różańcu Msza Św.
  3. Za tydzień w niedzielę 11 października będziemy obchodzili Niedzielę Papieską. Po każdej Mszy Świętej będzie zbiórka do puszek przed kościołem na Papieski Fundusz Stypendialny jako pomoc dla zdolnych dzieci.
  4. Powoli rozpoczynamy sprzątanie na grobach naszych bliskich na cmentarzu grzebalnym. Mamy serdeczną prośbę, aby nie wrzucać do kontenerów odpadów organicznych tylko obok nich, na miejsca wyznaczone. Do kontenerów wrzucamy sztuczne wieńce i znicze.
  5. 5.Dziś po Sumie procesja różańcowa wokół kościoła. Zapraszamy asystę.
  6. Dziękuję za ofiarę jesienną na WSD w Łomży.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii Św.
  8. W każdą niedzielę października od 15.00 do 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w czasie której odmawiany jest różaniec.
  9. Przyjmujemy w kancelarii parafialnej wypominki za zmarłych.