Ogłoszenia parafialne – 3 X 2021 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Za tydzień będziemy obchodzić XXI Niedzielę Papieską pod hasłem „Nie lękajcie się”. Zbierane ofiary do puszek będą przeznaczone na Fundusz Stypendialny pod nazwą „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które wspiera młodzież z ubogich rodzin.
  2. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży zwraca się do nas o wsparcie w postaci ofiar . Dary te są dużą pomocą dla tej uczelni, którą całkowicie utrzymują wierni i kapłani naszej diecezji.
  3. Można składać ofiary na Wypominki Roczne za Zmarłych. Nowy rok „wypominkowy” zaczyna się od pierwszej niedzieli listopada.
  4. W tym tygodniu patronują nam:
    - jutro, 4 października – św. Franciszek z Asyżu, diakon, założyciel Zakonu Braci Mniejszych;
    - we wtorek 5 października – św. Faustyna Kowalska , zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, mistyczka, nazywana Sekretarką Bożego Miłosierdzia.
  5. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyli mieszkańcy Dębienicy przy okazji peregrynacji figury Matki Bożej (3450zł).
  6. Na wikariat zakupiliśmy nowy piec ekologiczny na pelet.
  7. Zainstalowaliśmy monitoring w kościele.
  8. Jutro na Mszy św. wieczornej odbędzie się obrzęd złożenia profesji Zakonnej do Wspólnoty III Zakonu św. Franciszka.
  9. Przypominamy, ze różaniec w kościele odmawiany jest codziennie o godz. 16.30, w niedzielę o 15.30.
  10. Dziś po sumie procesja różańcowa wokół kościoła.
  11. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii św.
  12. Rodzina, która zbierała na chore dziecko, serdecznie dziękuje za złożone ofiary.