Ogłoszenia parafialne – 3 I 2021

1. W środę 6 stycznia będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto Trzech Króli. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej mszy św. (łącznie z Kaplicami). Taca przeznaczona będzie na Misje Katolickie.
  2. W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego.
  3. Zakończył się Rok Pański 2020. Bogu dziękujemy za wszelkie łaski, które każdy z nas otrzymał i jednocześnie przepraszamy za wszelkie zło popełnione w naszych rodzinach, parafii i Ojczyźnie.
  4. W przyszłą niedzielę figura Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych zostanie odprowadzona z Wólki Piasecznej do Małaszka (do Państwa Zyśków).
    Msza św. w intencji mieszkańców Wólki Piasecznej będzie odprawiona w najbliższą niedzielę o godz. 16.00.
  5. Ofiary na kościół złożyli: Pani z Wólki Piasecznej (100zł) i Pani z Ostrykołu Dworskiego (100zł). Bóg zapłać!