Ogłoszenia parafialne – 28 XI 2021 – I NIEDZIELA ADWENTU

1. Rozpoczynamy liturgiczny okres Adwentu, który jest radosnym oczekiwaniem na przyjście Pana. Wykorzystajmy dobrze ten czas dla odnowienia i umocnienia więzi z Panem Bogiem i bliźnimi. Ze szczególną uwagą wpatrujmy się w Maryję, która jest najpiękniejszym wzorem adwentowego oczekiwania na przyjście Odkupiciela. Starajmy się naśladować Jej bezgraniczne zawierzenie oraz oddanie Panu Bogu i ludziom.
  2. Msze św. Roratnie będą odprawiane tylko w dni powszednie o godz. 7.00. Niech nie zabraknie podejmowanych dobrowolnych umartwień i wyrzeczeń na czas adwentu.
  3. We wtorek modlimy się do świętego Andrzeja, Apostoła a w piątek do świętego Franciszka Ksawerego, Kapłana.
  4. W tym tygodniu przypadają:
    – I piątek – Msze św. o 7.00, 16.00, 17.00, w Jaszczułtach o 14.30.
    – I sobota – Msze św. o 7.00 i 17.00.
  5.  Rekolekcje Adwentowe przeżywać będziemy 10-12 XII (piątek, sobota, niedziela).
  6. Pan organista w tym tygodniu będzie roznosić opłatki.
  7. Od następnej niedzieli modlić się będziemy na nowych wypominkach za zmarłych.
  8. Dziś ofiary na tacę składamy na ogrzewanie kościoła.