Ogłoszenia parafialne – 28 VIII 2022 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed nami ostatnie dni wakacyjnego odpoczynku. Dziękujemy Bogu za czas wakacji i urlopów, za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w tym czasie, i za ludzi, których Bóg postawił na naszej drodze. Za tydzień taca na cele gospodarcze naszej Parafii. Dziękuje za ofiary złożone na prace na cmentarzu.
  2. Jutro, 29 sierpnia, w liturgii będziemy wspominali Męczeństwo Świętego Jana Chrzciciela.
  3. W czwartek 1 września przypada 83. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Modlimy się za poległych w obronie naszej Ojczyzny
  4. Jak co roku 3 września (sobota) o godz. 12.00 w Pecynce odprawiona zostanie Msza św. polowa w 78. rocznicę bitwy oddziałów AK w ramach operacji „Burza”.
  5. W tym tygodniu przypadają:
    I piątek miesiąca – Msze św. o 7.00, 16.00 i 17.00. W Jaszczułtach o 14.30. Dziś o 12.00 w Jaszczułtach zostanie odprawiona Msza św. odpustowa ku czci MB Częstochowskiej.
    I sobota miesiąca – Msze św. o 7.00 i 17.00.
  6. Dziś ostatnia niedziela miesiąca; po sumie Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. 8 września przypada święto Narodzenia NMP w tym dniu planujemy Pieszą Pielgrzymkę do Matki Boskiej w Wąsewie.
  8. W sobotę o 7.30 sprzed kościoła wyjadą pielgrzymi na Dożynki Ogólnopolskie na Jasnej Górze.
  9. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na chore dziecko;
  10. Zmarli:
    † śp. Ks. Kan. Tadeusz Ludwik Staniaszek w wieku 99 lat emerytowany proboszcz z Woli Mystkowskiej,
    † śp. Ks. Kan. Józef Żyłowski lat 84 lat emerytowany proboszcz Szumowa.