Ogłoszenia parafialne – 25 VII 2021

1. Za  tydzień poświęcenie pojazdów. Z tej okazji składamy ofiary na środki transportu dla polskich misjonarzy.
2. Dziękuję pielgrzymom, którzy uczestniczyli w dwudniowej autokarowej pielgrzymce na Jasną Górę i za ofiarowanie naszemu kościołowi alby i komży.
3. Dziś zbierane są pod kościołem pieniądze na rehabilitację naszego parafianina Bartka.
4. 22 sierpnia przeżywać będziemy Dożynki. Wieniec dożynkowy wzeszłym roku przygotowała wieś Kornaciska. W tym roku wieniec dożynkowy przygotują mieszkańcy Małaszka.
5. Zakończyły się prace porządkowe przy wikariacie; teren został ogrodzony.
6. Proszę zgłaszać małżeństwa, które przeżywają w tym roku 25 lub 50 rocznicę ślubu.
7. Składamy najlepsze życzenia solenizantkom tego tygodnia: Annom i Martom. Najlepsze życzenia składamy siostrze Annie.
8. Po wielu latach w naszej parafii odchodzą na inne placówki dwie siostry z naszego zgromadzenia zakonnego – siostra Joanna i siostra Teresa. Życzę błogosławieństwa Bożego na nowych placówkach i dziękuję za piękną pracę wykonaną w naszej parafii.