Ogłoszenia parafialne – 12 marca 2023 – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Czas Wielkiego Postu to czas przemiany naszego życia, podjęcie nowych wyzwań, pracy nad swoją duchowością, a przede wszystkim zmiany myślenia pod wpływem Słowa, które kieruje do nas Bóg.
  2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii trwać będą od piątku do niedzieli w tym tygodniu.

Program rekolekcji:

9.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną .
10.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną.
12.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci ze szkół Podstawowych.
15.00 – Droga Krzyżowa i Msza św. z nauką rekolekcyjną ogólną

9.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną .
10.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną.
12.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną z namaszczeniem chorych.
17.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną ogólną

W Jaszczułtach Msza św. o 14.30.

Zakończenie rekolekcji w niedzielę.

Uczyńmy wszystko, co możliwe, abyśmy mogli uczestniczyć we wszystkich dniach rekolekcji. Chorych w domach odwiedzimy przed Świętami.. Prosimy o zgłaszanie chorych w kancelarii lub zakrystii.

3. Na zakończenie peregrynacji figury MB mieszkańcy Chorchos złożyli ofiarę na kościół (1550 zł).
Po zakończeniu peregrynacji figury w miejscowości Budy Przetycz figurę przyjmą mieszkańcy miejscowości Ostrykół Włościański i Dworski.
4. Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego.