Ogłoszenia 28 IV 2019

1. Od następnej niedzieli o g. 6.30 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu N.M. Panny.
  2. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00.
  3. W czwartek 2 maja ok. 10:30 w kaplicy w Jaszczułtach Msza św. pieszej pielgrzymki z Wyszkowa do Osuchowej.
    Po Mszy św. poczęstunek w sali katechetycznej.
  4. W piątek uroczystość Królowej Polski; Msze św. jak w każdą niedziele: 7.00 – po tej Mszy św. wychodzi piesza pielgrzymka do Osuchowej; prowadzi Ks. Andrzej. Przy kaplicy w Wiśniewie odpoczynek i skromny poczęstunek.
    Następne Msze św. : 9.00, 10.30; 12.00 – suma uroczysta liturgia w int. Ojczyzny i Strażaków. Zapraszamy P. Wójta, Władze Gminy, Chór parafialny, Poczty sztandarowe: Kombatantów, Straży, Szkół, Koła Łowieckiego. Poczty będą wprowadzone uroczyście i zajmą zwyczajowo swoje miejsca; małe ławki dla pocztów; po dwie duże ławki po obu stronach dla zaproszonych Gości; po Mszy św. przejście do pomnika kamienia ku czci św. Jana Pawła II;
    Msza św. o g. 16.00. Po Mszy św. majowe.
    W Jaszczułtach Msza św. o g. 8.00; Nie będzie Mszy św. w Wiśniewie.
  5. Przypominamy, że 3 maja przypada też I piątek miesiąca.
  6. I sobota – nabożeństwo do Matki Bożej po Mszy św. o 17.00.
  7. Majowe w kościele w dni powszednie po Mszy o g. 17.00, w niedziele po Mszy św. o 16.00. Zachęcamy do majowego przy krzyżach i figurach, oraz w kaplicach.
  8. Dziś święto patronalne Caritasu – ofiary do puszek składamy na cele związane z działalnością charytatywną Caritas. Skarbonki z jałmużną wielkopostną zostawiamy na stoliku z gazetami.
  9. Ogłoszenie o zbiórce w przyszłą niedzielę dla pogorzelców (potrzebna jest pasza dla konia-proszę się zgłosić do GOPSu)
  10. Zachęcamy do czytania Głosu Katolickiego.