Ogłoszenia 21 IV 2019

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w Triduum Paschalnym. Dziękuję księżom wikariuszom za przygotowanie dekoracji świątecznych (Grób Pański), dziękuję tym, którzy im pomagali. Dziękuję chórowi parafialnemu, strażakom za kilkudniową straż przy Grobie Pańskim, ministrantom, asyście procesyjnej, siostrom zakonnym, panu kościelnemu i panu organiście.
  2. Dziś ofiary składamy na KUL i cele edukacyjne diecezji.
    Przed kościołem zbieramy do puszek dla mieszkańca parafii Koziki, któremu spłonął dom.
  3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Osoby, które w czasie Wielkiego Postu zbierały jałmużnę do skarbonek Caritasu, przyniosą je i zostawią na stoliku z gazetami. Przed kościołem w przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary na cele Caritas.
  4. Drodzy parafianie i goście! Składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: niech blask tych Świąt opromienia naszą codzienność, niech nadaje sens naszym cierpieniom, smutkom i radościom.