Półkolonie Parafialne – turnus I – 26.06 – 2.07

W dniach 26.06 – 2.07 w naszej parafii odbyły się po raz kolejny Półkolonie Parafialne. Ponad 60 uczestników codziennie spotykało się na wspólnej modlitwie, animacji i innych atrakcjach. Największą niespodzianką dla milusińskich był wyjazd do Największego Parku Wodnego w Europie Suntago, wycieczka do Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach, wycieczka rowerowa do Fazendy Folwark, a także dzień profilaktyki.

Dziękujemy ks. Damianowi za zorganizowanie tak aktywnego czasu najmłodszym. Pragniemy podziękować animatorom i wychowawcom za posługę i pomoc, Myśliwym z Koła Łowieckiego „Bór” za słodycze i upominki oraz Gminie Długosiodło za dofinansowanie tego przedsięwzięcia. Dziękujemy wszystkim rodzicom, że po raz kolejny obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli swoje pociechy w opiekę.

Zajrzyjcie na zdjęcia i sprawdźcie, jak się bawiły dzieciaki z naszej parafii.

Do zobaczenia na II turnusie w sierpniu.