Konkurs na „MÓJ RÓŻANIEC” rozstrzygnięty!

Październik jest miesiącem modlitw z Różańcem. Dlatego w październiku został ogłoszony w naszej parafii konkurs na „MÓJ RÓŻANIEC”. Do 31 października wszystkie dzieci naszej parafii mogli przynosić wykonane przez siebie sznury różańcowe. Na konkurs wpłynęło 60 prac!

Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, jarzębiny, drewnianych koralików, makaronu, chrupek, nakrętek, cukierków, masy solnej, bibuły, muszelek, guzików, fasoli, kukurydzy,itp. Ponieważ pomysłowość i oryginalność okazała się wielka, komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców… W związku z powyższym jury postanowiło, że wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy wraz z upominkiem oraz wyróżni drogą losową trzy osoby.

Uczestnikom życzymy, aby sam konkurs, a przede wszystkim udział w nabożeństwach różańcowych zaowocował w naszym codziennym życiu – umiłowaniem oraz częstym i gorliwym odmawianiem modlitwy różańcowej.