„Szkoła Administratora”

W ostatni weekend (15-17.02) w WSD w Ołtarzewie odbyło się pierwsze ze spotkań z cyklu „Szkoła Administratora” – wydarzenie, które zgromadziło około 160 osób z całej Polski (i nie tylko), które są odpowiedzialne za prowadzenie Wspólnot, grup dzielenia, bądź które przygotowują się do objęcia tej roli.

W spotkaniu uczestniczyła również dwuosobowa delegacja z naszej lokalnej Wspólnoty.
Oprócz nas, na spotkanie przyjechały także delegacje z innych dwóch Wspólnot z naszego regionu – z Myszyńca oraz z Parafii Krzyża Świętego w Łomży, którym serdecznie dziękujemy za każdą okazaną życzliwość.

Konferencjom przewodniczył nasz Moderator Generalny, Ks. Krzysztof Kralka SAC, wspierany przez członków Rady Generalnej Wspólnoty – m.in. Ewę Adamowicz (Ekonoma Generalnego).

Był to weekend nie tylko bogaty w naukę i modlitwę, ale również wspaniały czas integracji i wymiany doświadczeń. Wróciliśmy ubogaceni, pełni Ducha i błogosławieństwa do posługi w naszych lokalnych Wspólnotach.

Dziękujemy za Waszą modlitwę za nas w czasie tych dni i gorąco prosimy o dalszą pamięć w modlitwie, by owoce Szkoły Administratora były jak najbardziej obfite.