Ogłoszenia parafialne – 30 VIII 2020

1. W najbliższą sobotę 5 września o godz. 11.00 Mszą świętą polową rozpoczną się uroczystości z okazji 76. rocznicy bitwy oddziałów AK pod Pecynką.
  2. 1. września przeżywać będziemy 81. rocznicę wybuchu II wojny światowej.
  3. 1. września dzieci i młodzież rozpoczną swój nowy rok szkolny. Pamiętamy w modlitwie o nauczycielach. rodzicach i dzieciach.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca; Msze św. o 7.00, 16.00 i 17.00, w Jaszczułtach o 14.30.
    W tym tygodniu też I sobota miesiąca.
  5. W najbliższą niedzielę po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja.
  6. W minionym tygodniu wymieniliśmy nagłośnienie w kościele; zainstalowaliśmy nowe głośniki, wzmacniacz, mikrofony. Koszt wymiany wyniósł ponad 30 tyś. zł.
    Trwają jeszcze prace przy remoncie wikariatu.
  7. Rodzina z Dębienicy ofiarowała na nasze prace 300 zł. Bóg zapłać!
  8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na Jasną Górę 5-6 września. Informacje w gablocie na bramie przed kościołem.
  9. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca ufundowała figurę MB Wspomożycielki Wiernych. Figura ta będzie peregrynowała odwiedzając nasze rodziny. Peregrynacja rozpocznie się 8 września (Matki Boskiej Siewnej) od Kornacisk.
  10. Dzisiaj odpust MB Częstochowskiej w Jaszczułtach.
  11. W przyszłą niedzielę do puszek zbierać będziemy na KUL i cele edukacyjne diecezji.