Ogłoszenia parafialne – 24 I 2021

1. Przymiarka alb dzieci pierwszokomunijnych została przełożona na dzień 2 lutego o godz. 16.30 w sali pod plebanią.
2. Dziś przed kościołem zbieramy na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji. Caritas prosi o tę zbiórkę.
3. Z uwagi na sytuację epidemiczną odwiedziny kolędowe w tym roku będą miały inny charakter. Będziemy zapraszali  do naszego kościoła mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic na Mszę św. w intencji rodzin.  W czasie Mszy św. zostanie poświęcona woda, którą przedstawiciele rodzin przyniosą do świątyni. W ramach pamiątki kolędowej  rozdamy specjalne błogosławieństwo domu, które odmówicie w swoich domach i poświęcicie wodą święconą swoje mieszkania. Msze św. będą o stałej porze o 17.30 (oprócz niedziel). Jeżeli ktoś będzie miał życzenie-możemy osobiście pobłogosławić dom (prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej lub telefonicznie).

Harmonogram kolędy na najbliższy tydzień:
* poniedziałek 1 lutego – Łączka (17.30)
* środa 3 lutego – Dębienica (17.30)
* czwartek 4 lutego – Kornaciska (17.30)
* piątek 5 lutego – Ostrykół Dworski i Ostrykół Włościański (17.30)
* sobota 6 lutego – Augustowo (17.30)