Ogłoszenia parafialne – 23 VIII 2020

1. Dziś ofiary na tacę przeznaczone są na WSD w Łomży.
  2. W środę 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o 7.00, 10.00 i 17.00.
  3. W czwartek wspomnienie liturgiczne św. Moniki, a w piątek wspomnienie liturgiczne św. Augustyna – jej syna. W sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  4. Dziękuję rodzinie z ul. Królowej Jadwigi za ofiarę na remont wikariatu (500 zł). Remont wikariatu wchodzi w decydującą fazę.
  5. W przyszłą niedzielę w Jaszczułtach odpust Matki Boskiej Częstochowskiej. Msza św. o 12.00.
  6. Jeszcze raz dziękuję mieszkańcom Kornacisk za przygotowanie wieńca dożynkowego.
  7. Przyjmujemy zapisy na wyjazd na Dożynki Ogólnopolskie na Jasną Górę; informacje w gablocie na bramie przed kościołem.
  8. Osoby, które zamawiają intencje mszalne bardzo prosimy o sprawdzanie w niedzielę poprzedzającą zamówioną Mszę św., czy wszystko się zgadza.
    Wykaz intencji zawsze jest wywieszany w niedzielę na cały tydzień na tablicy ogłoszeń.