Ogłoszenia parafialne – 18 X 2020

1. Kościół rozpoczyna dziś Tydzień Misyjny. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.
2. W związku z obostrzeniami związanymi ze wzrostem zachorowań przypominamy o dystansie, dezynfekcji i maseczkach.
3. Przez najbliższe dwie niedziele taca przeznaczona będzie na wywóz śmieci z cmentarza.
4. Zakończyła się peregrynacja figury M.B. Wspomożycielki Wiernych w Kornaciskach. Od piątku figura Matki Bożej gości w Podborzu. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Kornacisk za przyjęcie Matki Bożej w swoich domach i za ofiarę złożoną na kościół.
5. Dziś o godzinie 9.00 odprawimy Mszę św. w intencji pracowników i uczniów SP im. Jana Pawła II w Blochach.
6. Ofiary na WSD w tym tygodniu złożyli: mieszkańcy Zamościa – zbierał sołtys Sławomir Pochmara, Zalas – sołtys Anna Ponichtera, pan Ryszard Wójcicki z Zygmuntowa, Wólka Grochowa -Urszula Brejnak i Zofia Sępkowska, Kół. Róż. ze Starego Bosewa – Krystyna Zawadka.
7. Wczoraj odeszła do wieczności pani Barbara Gałązka dyrektorka przedszkola w Długosiodle. Polecamy ją Miłosierdziu Bożemu.