Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela Wielkiego Postu – 21 III 2021

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021r.

1. Zbliżamy się do świąt, wkraczamy w czas intensywniejszego rozważania męki naszego Pana. Zasłoniliśmy krzyże w świątyni, by na nowo odsłonić je przed naszymi oczyma w Wielki Piątek.
  2. W czwartek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele będą o 7.00 i 17.00. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wspierajmy modlitwą tych, którzy walczą w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielą Palmową. Podczas wszystkich Mszy Świętych dokonamy błogosławieństwa palm.
  4. Ofiary na kwiaty złożyli mieszkańcy: Kalinowo (673zł.)-sołtys, Krystyna Gałązka; Dalekie Lasek (160zł.); Znamiączki (230zł.)-Sówka Marianna i Ewa Szyszkowska; Wólka Piaseczna (360zł.)-sołtys Bożena Rogalska; Nowe Bosewo (282zł.)-Agnieszka Kuczborska i Emilia Kuśpiel; Przetycz Folwark (200zł.), K. Róż. ze Starego Bosewa (200zł.)-zelatorka Krystyna Zawadzka; Prabuty (325zł.)-Amelia Gołębiewska, Dorota Mróz i Edyta Mróz; Augustowo (400zł.)-Stanisława Machnowska; Zygmuntowo (290zł.)-Anna Jazgierska i Dorota Kraska. Ofiarę na kościół złożyła Beata Zdunek (70zł.)
    5.Starostwo Powiatowe w Wyszkowie przekazało nam do rozdania maseczki. Dziękujemy!