Ogłoszenia parafialne – Niedziela – 9. X. 16 r.

1. Dzisiaj po sumie spotkanie z radą parafialną w sali pod plebanią; o g. 1500 – adoracja grupy dla Intronizacji Serca Chrystusa Króla, różaniec, błogosławieństwo i Msza św.
  2. W czwartek o g. 1600 zbiórka dla ministrantów i kandydatów; zapraszamy.
  3. W czwartek 13 dzień miesiąca –ostatnie nabożeństwo i procesja fatimska wokół kościoła, prosimy asystę do krzyża baldachimu i figury Matki Bożej Fatimskiej. Najpierw będzie różaniec z udziałem dzieci, po różańcu procesja, błogosławieństwo, Komunia św. dla dzieci i Msza św.
  4. W piątek 14. X. Święto Edukacji Narodowej. W modlitwie polecamy Bogu katechetów, nauczycieli, wychowawców, pracownikom administracji szkolnej. Życzymy wszystkim zdrowia, radości, pokoju serca i wszelkiego dobra w codziennym życiu. Niech wdzięczność uczniów będzie nagrodą za waszą pracę. Uprzedzając patronalne święto Służby Zdrowia św. Łukasza, podobnie jej pracownikom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, cierpliwości, wytrwałości w Samarytańskiej służbie- Szczęść Boże.
  5. W piątek na g. 1600 zapraszamy nowożeńców i świadków do kancelarii – podpisanie akt, w kościele przygotowanie liturgii i spowiedź.
  6. W sobotę o g. 1100 spotkanie dziewcząt i chłopców do scholi dziecięcej – zaprasza Ks. Andrzej.
  7. W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św. o g. 830 przygotują rodzice i dzieci klas czwartych Komunii św. Rocznicowej po Mszy św. kwadrans katechetyczny. Liturgię na sumę przygotuje Służba Zdrowia, zapraszam do udziału w liturgii i na modlitwę w tej intencji.
  8. Dzisiaj z okazji Dnia Papieskiego będą zbierane ofiary do puszek dla młodzieży zdolnej i pochodzącej z ubogich środowisk.
  9. Seminarium zwraca się z prośbą o płody rolne i ofiary. Proszę mieszkańców wszystkich wiosek o złożenie darów. Panie i panów Sołtysów oraz Wolontariuszy o zorganizowanie i pomoc w zbiórce.