Ogłoszenia parafialne – Niedziela – 28. VIII. 16 r.

Powitanie – Posługę kapłańska rozpoczął w naszej parafii Ks. mgr. Kamil Marcin Paź. Ks. Kamil był 5 lat wikariuszem par. Św. Andrzeja Boboli w Łomży; pochodzi z par. Wola Mystkowska dek. Wyszków. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej; życząc owocnej pracy duszpasterskiej, ofiarujemy naszą modlitwę, gotowość i otwartość na współpracę. Szczęść Boże

1. Dzisiaj odpust w Jaszczułtach ku czci M. Boskiej Częstochowskiej – g. 1130 i procesja
  2. W czwartek – l września – 77 rocznica wybuchu II wojny światowej. Uczniowie szkół wszystkich stopni rozpoczną nowy rok szkolno – katechetyczny 2016/2017. liturgiczne rozpoczęcie roku i poświęcenie tornistrów w przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 830 . W Jaszczułtach na Mszy św. o 1130 w Wiśniewie o g. 1400 .Proszę o przygotowanie liturgii. Od przyszłej niedzieli Msze św. o 830 z kazaniami dla dzieci i przygotowaną przez nie liturgią. Rozpoczęcie roku katechetycznego dla młodzieży 11. IX. na Mszy św. o g. 1600 i przygotowaną przez młodzież liturgią. Otrzymacie dzienniczki i indeksy. Spowiedź dla wszystkich na początek roku w czasie Triduum ku czci św. Stanisława Kostki 19 i 20 IX /poniedziałek – wtorek/.
  3. Pierwszy piątek miesiąca. Msze św. 700; 1600 – spowiedź dzieci do Komunii św. Rocznicowej – klasy IV –te /przynosimy książeczki I –wszopiątkowe/ i młodzieży do bierzmowania – klasy II – gie gimnazjum – otrzymacie indeksy.
  4. 1700. W Jaszczułtach g. 1430 wystawienie, adoracja, spowiedź dzieci i młodzieży i Msza św.
  5. Pierwsza sobota – nabożeństwo do Matki Bożej z wystawieniem i adoracją na Mszy św. o g. 1700.
  6. Pielgrzymka na Dożynki na Jasną Górę wyjeżdża w sobotę 3. IX. o g. 530 z Jaszczułt sprzed kaplicy i o g. 600 z Długosiodła sprzed kościoła. Wieniec dożynkowy zawiozą mieszkańcy Dębienicy i będą, reprezentować naszą parafię. Podobnie za tydzień 11. IX w par. Kobylin na dożynkach diecezjalnych.
  7. Pierwsza niedziela adoracja i procesja na sumie, prosimy asystę parafialną,
  8. Chrzty za dwa tygodnie – 11. IX na sumie. W tygodni rodzice spisują akt chrztu w kancelarii od 900 do 1100; przynoszą metrykę dziecka z USC i zaświadczenia dla chrzestnych z poza parafii.
  9. Taca z dzisiejszej niedzieli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  10. Wczoraj odbył się pogrzeb ś.p. Ks. kan. Wojciecha Borkowskiego, byłego proboszcza par. św. Idziego i dziekana dek. Wyszków; a także Wikariusza naszej parafii w latach 1967 – 1969. W osobistej modlitwie powierzmy duszę zmarłego kapłana miłosierdziu Bożemu – Wieczny odpoczynek …