Ogłoszenia parafialne – Niedziela – 2. X. 16 r.

1.  Dzisiaj o g. 1500 – adoracja grupy dla Intronizacji Serca Chrystusa Króla
  2.  Rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W kościele parafialnym od poniedziałku do piątku o g. 1630 – różaniec, Komunia św. dla dzieci i młodzieży i msza św. Wyjątkowo w tym tygodniu z racji I piątku różaniec po Mszy św. o g. 1700. W soboty różaniec po Mszy św. o g. 1700; w niedziele na adoracji o g. 1500 . Różaniec jest w Wólce Grochowej u P. Zofii Sępkowskiej o g. 1800; w Szkole w Starym Bosewie g. 1500 w kaplicy w Jaszczułtach                różaniec o g. 1700
  3.  W czwartek o g. 1600 zbiórka dla ministrantów i kandydatów; mało jest chętnych, rodzice: Pan Bóg dał wam synów, zaangażujcie ich w służbę Bożą. To również gest wdzięczności Bogu
  4.  I piątek miesiąca Msze św. 700; 1600 – młodzież do bierzmowanie i dzieci, przypominam dzieciom Komunii św. Rocznicowej i g. 1700 po tej mszy św. różaniec. W Jaszczułtach o g. 1430 wystawienie adoracja, spowiedź i Msza św.
  5.  W piątek na g. 1530 zapraszamy nowożeńców i świadków do kancelarii – podpisanie akt, w kościele przygotowanie liturgii i spowiedź na Mszy św. o g. 1600
  6.  W sobotę o g. 1100 pierwsze spotkanie dziewcząt i chłopców do scholi dziecięcej – zaprasza Ks. Andrzej
  7.  W sobotę zapraszamy rodziców i chrzestnych na g. 1530 do kancelarii podpisanie akt, i do spowiedzi na Mszy św. o g. 1600 chrzty w niedzielę na sumie.
  8.  W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św. o g. 830 przygotują rodzice i dzieci klas trzecich do I Komunii św. po Mszy św. kwadrans katechetyczny
  9.  W przyszła niedzielę po sumie zapraszam radę parafialną na spotkanie do sali pod plebanią.
  10.  Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Łomżyńskiej zaprasza na Sympozjum „Radość miłości przeżywana w rodzinie” z udziałem Pani dr Wandy Półtawskiej, poświęcone miłości małżeńskiej i wychowaniu dziecka. Szczegółowych informacji udzielamy w kancelarii
  11.  W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodził Dzień Papieski, będą zbierane ofiary do puszek dla młodzieży zdolnej i pochodzącej z ubogich środowisk.
  12.  Księżą Prefekci organizują konkurs różańcowy, będzie to konkurs na własnoręcznie wykonany różaniec i systematycznie odmawiany. Warunki konkursu omówimy na różańcu. Od poniedziałku o g. 1630 różaniec w kościele.
  13.  Seminarium zwraca się z prośbą o płody rolne i ofiary. Nie mają Państwowych funduszy: na pensje, stypendia, utrzymanie i funkcjonowanie budynków, utrzymanie kleryków. Cały obowiązek spoczywa na diecezji. Proszę mieszkańców wszystkich wiosek o złożenie darów. Panie i panów Sołtysów oraz Wolontariuszy o zorganizowanie i pomoc w zbiórce.

Podziękowanie:. Dziękuję Ks. Andrzejowi za wykonaną dekorację, Ks. Kamilowi i  młodzieży z Gimnazjum w Starym Bosewie za pomoc.  Dziękuje pielgrzymom Kółek Różańcowych do Osuchowej za udział i modlitwę.