Ogłoszenia 5.XI.2017r.

1.Dziś święcimy opłatki. Pan organista w tym tygodniu odwiedzi następujące wioski:

PONIEDZIAŁEK – Zamość, Zygmuntowo, Adamowo, Przetycz Włościańska i Folwark

WTOREK – Plewki i Suski

CZWARTEK – Budy – Przetycz i Przetycz Włościańska za torami

PIĄTEK – Dalekie

SOBOTA – Długosiodło ul. Piaskowa, Świerczewskiego, Spokojna, Kilińskiego i Pocztowa

1. Dziękuję wolontariuszom Parafialnego Caritas za kilkugodzinne wydawanie żywności. Dziękuję paniom z GOPS-u za współpracę.
  2. Dziękuję Gospodarce Komunalnej przy naszej gminie za pomoc przy uprzątnięciu organicznych śmieci z cmentarza.
  3. W przyszłą niedzielę odprawimy w naszym kościele odprawimy Mszę św. o 7.00 rano w intencji myśliwych z racji wspomnienia liturgicznego św. Huberta.
  4. W tym tygodniu przypada Narodowe Święto Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 kwadrans katechetyczny dla dzieci z klas trzecich.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na WSD.
  7. W kancelarii parafialnej od 8.00 do 10.00 przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Od następnej niedzieli modlimy się na nowych wypominkach.
  8. Zachęcamy do czytania Głosu Katolickiego.