Porządek mszy św.

Niedziele i święta:
- 7:00
- 9:00
- 10:30
- 12:00
- 12:00 (Jaszczułty)
- 14:00 (Wiśniewo)
- 16:00

Dni powszednie:
- 7:00
- 17:00

Ogłoszenia 22.X.2017r.

 1. Rozpoczęliśmy tydzień misyjny. Przez kolejne dni podczas modlitwy różańcowej będziemy modlić się w intencji pracujących na misjach oraz ludów i narodów, które jeszcze nie znają Chrystusa.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w sobotę – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim solenizantkom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi i wstawiennictwa patronów.
 3. Przyjmujemy na wypominki. Można je składać w kancelarii parafialnej. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominków na ogrzewanie kościoła.
 4. W przyszłą niedzielę zmiana czasu– w nocy z soboty na niedzielę przestawimy zegarki o godzinę do tyłu z godziny 3.00 na 2.00 w nocy. To oznacza, że będziemy spać o jedną godzinę dłużej.
 5. Dziś w naszej parafii gościmy Rycerzy Kolumba. Mam nadzieję, że przybliżą nam istotne cele swojej wspólnoty. Zapraszam panów do wstępowania w szeregi Rycerzy.
 6. Dziękuję za ofiary złożone na WSD.
 7. Zachęcamy do czytania Głosu Katolickiego.
 8. Sprawy gospodarcze: przed kościołem mamy nową tablicę ogłoszeń wykonaną ze stali nierdzewnej. Mam nadzieję, że będzie długie lata służyła naszym parafianom.
 9. Zapraszam w przyszłą niedzielę po Sumie Radę Parafialną.
 10. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej parafii. Obecnie najpilniejszą pracą jest wymiana dachu na plebanii.
 11. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
 12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (klasy 4).
 13. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli.
Pismo Święte

Portale Katolickie


Diecezja Łomżyńska