Ogłoszenia 22.X.2017r.

1. Rozpoczęliśmy tydzień misyjny. Przez kolejne dni podczas modlitwy różańcowej będziemy modlić się w intencji pracujących na misjach oraz ludów i narodów, które jeszcze nie znają Chrystusa.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: w sobotę – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wszystkim solenizantkom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi i wstawiennictwa patronów.
  3. Przyjmujemy na wypominki. Można je składać w kancelarii parafialnej. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominków na ogrzewanie kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana czasu– w nocy z soboty na niedzielę przestawimy zegarki o godzinę do tyłu z godziny 3.00 na 2.00 w nocy. To oznacza, że będziemy spać o jedną godzinę dłużej.
  5. Dziś w naszej parafii gościmy Rycerzy Kolumba. Mam nadzieję, że przybliżą nam istotne cele swojej wspólnoty. Zapraszam panów do wstępowania w szeregi Rycerzy.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na WSD.
  7. Zachęcamy do czytania Głosu Katolickiego.
  8. Sprawy gospodarcze: przed kościołem mamy nową tablicę ogłoszeń wykonaną ze stali nierdzewnej. Mam nadzieję, że będzie długie lata służyła naszym parafianom.
  9. Zapraszam w przyszłą niedzielę po Sumie Radę Parafialną.
  10. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej parafii. Obecnie najpilniejszą pracą jest wymiana dachu na plebanii.
  11. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (klasy 4).
  13. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli.