OGŁOSZENIA 08.10.2017R.

1. Witamy serdecznie w naszej parafii księdza Piotra ze zgromadzenia pallotynów, który wygłosi do nas Słowo Boże. Po zakończeniu Mszy św. będzie można zakupić książki i modlitewniki.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Łomży. Jak  co roku WSD zwraca się z prośbą o płody rolne i ofiary. Proszę mieszkańców wszystkich wiosek o złożenie darów. Panie i panów Sołtysów oraz Wolontariuszy o zorganizowanie i pomoc w zbiórce.
  3. W czwartek 13 dzień miesiąca –ostatnie nabożeństwo i procesja fatimska wokół kościoła, prosimy asystę do krzyża baldachimu i figury Matki Bożej Fatimskiej. Najpierw będzie różaniec z udziałem dzieci, po różańcu procesja, błogosławieństwo, Komunia św. dla dzieci i Msza św.
  4. W sobotę 14. X. Święto Edukacji Narodowej. W modlitwie polecamy Bogu katechetów, nauczycieli, wychowawców, pracownikom administracji szkolnej. Życzymy wszystkim zdrowia, radości, pokoju serca i wszelkiego dobra w codziennym życiu. Niech wdzięczność uczniów będzie nagrodą za waszą pracę. Uprzedzając patronalne święto Służby Zdrowia św. Łukasza, podobnie jej pracownikom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, cierpliwości, wytrwałości w Samarytańskiej służbie- Szczęść Boże.
  5. Po Mszy św. kwadrans katechetyczny dla rodziców i dzieci klas trzecich I Komunii Św. W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św. o g. 830 przygotują rodzice i dzieci klas czwartych Komunii św. Rocznicowej po Mszy św. kwadrans katechetyczny.
  6. W przyszłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego będą zbierane ofiary do puszek na stypendium dla młodzieży zdolnej i pochodzącej z ubogich środowisk.
  7. Rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W kościele parafialnym od poniedziałku do piątku o g. 1630 – różaniec, Komunia św. dla dzieci i młodzieży i msza św. W soboty różaniec po Mszy św. o g. 1700; w niedziele na adoracji o g. 1500 . Proszę o informację o miejscach różańca, postaramy się odwiedzić i wspólnie pomodlić.
  8. Dziękuje pielgrzymom Kółek Różańcowych do Osuchowej za udział i modlitwę.
  9. W dniu wczorajszym i dzisiejszym wraz z ks. Proboszczem nasz chór parafialny uczestniczy w pielgrzymce  na Jasną Górę dziękując Panu Bogu za ponad 50 letnią pracę  panu Wiesławowi, naszemu wieloletniemu  organiście,
  10. Zapowiedzi i gazety