OGŁOSZENIA 01.10.2017R.

1. Caritas parafialny w tym miesiącu będzie wydawał żywność potrzebującym. Proszę zgłaszać się po zaświadczenia upoważniające do skorzystania z pomocy do GOPS-u w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii księdza Piotra ze zgromadzenia pallotynów. Będzie można kupić książki i modlitewniki.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli zorganizować dni poświęcone św. Stanisławowi. Dziękuję dzieciom, młodzieży, nauczycielom, dyrekcjom szkół i władzom gminy za pomoc w zorganizowaniu Triduum.
  4. Rozpoczyna się miesiąc październik a w nim nabożeństwo różańcowe. W naszym kościele będą odprawiane codziennie z wyjątkiem niedziel pół godziny przed Mszą św. o godz. 17.00. W dzisiejszą niedzielę różaniec po Sumie w czasie procesji. W przyszłą niedzielę różaniec będzie odprawiony w czasie adoracji między 15.00 a 16.00. Prosimy zgłaszać miejsca, w których wspólnie odmawiacie różaniec.
  5. Milion ludzi pragnie opleść Polskę modlitwą różańcową wzdłuż jej granic w najbliższą sobotę 7 października. Na stoliku przy wyjściu z kościoła leżą broszury, które pomogą przeżyć nam ten dzień.
  6. WSD w Łomży, jak co roku, prosi o wsparcie tej uczelni płodami rolnymi bądź innym ofiarami, by zapewnić funkcjonowanie tej uczelni.
  7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca; Msze św. o 7.00, 16.00 i 17.00 oraz pierwsza sobota miesiąca-Msze św. o 7.00 i 17.00.
  8. Ks.Kamil organizuje wyjazd Kółek Różańcowych do Osuchowej 7 października w sobotę.
  9. W najbliższą sobotę i niedzielę nasz chór parafialny pielgrzymować będzie na Jasną Górę.
  10. Jeszcze raz dziękujemy panu Wiesławowi, naszemu organiście, za jego wieloletnią pracę.
  11. Zapowiedzi i gazety
  12. Jedną tacę w miesiącu przeznaczamy szczególnie na cele inwestycyjne w naszej parafii. Najpilniejsza inwestycja obecnie to wymiana dachu na plebanii oraz remont wewnątrz tego budynku.