Jasełka

W Uroczystość Objawienia Pańskiego po raz kolejny pochyliliśmy się wspólnie nad tajemnicą Wcielenia Największego Króla Świata – Jezusa Chrystusa. Grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej w Długosiodle, pod czujnym okiem s. Joanny Sarnowskiej i Pani Julity Gąsiewskiej, przedstawiła jasełka bożonarodzeniowe. Jasełka, które odbyły się 6 stycznia, zostały zrealizowane w bardzo tradycyjny sposób. W czasie przedstawienia dzieci śpiewały kolędy, które nadały przedstawieniu świąteczny klimat. Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni licznymi oklaskami, które były wyrazem wielkiej wdzięczności za piękne przedstawienie. Siostra Joanna po Mszy Świętej wręczyła każdemu dziecku biorącemu udział w przedstawieniu własnoręcznie zrobione choinki z cukierkami w środku.