Porządek mszy św.

Niedziele i święta:
- 7:00
- 9:00
- 10:30
- 12:00
- 12:00 (Jaszczułty)
- 14:00 (Wiśniewo)
- 16:00

Dni powszednie:
- 7:00
- 17:00

Duszpasterze i pracownicy parafii

 

Ks. kan. mgr Zygfryd Żebrowski

Ur. 17.03.1962 r. w Piszu; pochodzi z parafii Grajewo.
Święcenia przyjął 30.05.1987 w Łomży z rąk bp J. Paetza.
Jako wikariusz posługiwał w: Lipnikach, Szepietowie, parafii Św. Aleksandra w Suwałkach, parafii Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej, Gąsewie, Dobrzyjałowie, Sokołach, Goworowie.
W latach 1997-2006 był diecezjalnym duszpasterzem ds. kultury zdrowia i sportu. W latach 1997-2002 oraz 2002-2007 członek rady kapł.
Proboszcz: 2002-2016 – Parafia Św. Marii Magdaleny w Czerwonce; 2016-2017 – Parafia pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Łysych; od 1.09.2017 r. – proboszcz Parafii Św. Rocha w Długosiodle.
 


Ks. mgr Kamil Paź

Ur. 19.07.1985 r. w Wyszkowie; pochodzi z parafii pw. Św. Izydora w Woli Mystkowskiej.
Święcenia przyjął 28.05.2011 r. w Łomży z rąk bp. S. Stefanka.
Jako wikariusz posługiwał od 25.08.2011 r. w parafii Św. Andrzeja Boboli w Łomży.
Od 25.08.2016 r. posługuje jako wikariusz w parafii Św. Rocha w Długosiodle.

 

 

 


Ks. Andrzej WaszczeniukKs. mgr Andrzej Waszczeniuk

Ur. 3.03.1987 r. w Łomży; pochodzi z parafii św. Andrzeja Boboli w Łomży.
Święcenia przyjął 26.05.2012 r. w Łomży z rąk bp. J. Stepnowskiego;
od 25.08.2012 posługuje jako wikariusz w parafii św. Rocha w Długosiodle;

tel. 29 741 25 28

 

 

 


 

Adam Brejnak – kościelny

W naszej parafii posługuje od 2011 r.

Michał Wójcik – organista

W naszej parafii posługuje od 2017 r.

Pismo Święte

Portale Katolickie






Diecezja Łomżyńska