Kurs Nowe Życie (Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca)

Kurs ten jest jedną z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą w nim uczestniczyć zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają. Na tym kursie możesz rozpocząć lub odnowić swoją więź z Bogiem poprzez osobiste spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym.

Kurs organizowany jest przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji, Wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca.

WSTĘPNY PLAN GODZINOWY KURSU:

PIĄTEK, 5 kwietnia
– 18:00 – Rozpoczęcie Kursu Mszą Świętą (Kościół),
– ok. 18:45 – Recepcja i konferencje (SP w Długosiodle),
– zakończenie około godz. 21:00;

SOBOTA, 6 kwietnia
– 8:45 – Przywitanie (Szkoła)
– cykl konferencji,
– przerwa obiadowa,
– konferencje,
– 17:00 Msza Święta (Kościół),
– kolacja, konferencja, modlitwa (Szkoła),
– zakończenie około godz. 20:00;

NIEDZIELA, 7 kwietnia
– 9:00 Msza Święta (Kościół),
– konferencja, świadectwa (Szkoła).

Koszt uczestnictwa w Kursie: 35 zł – w tym sobotni obiad, herbata, kawa, kolacja (ze względu na zamawiane wcześniej posiłki – wymagane wcześniejsze zapisy i wpłata).
Zapisać można się: telefonicznie, smsowo, mailowo, przez wiadomość na Facebooku (wszystkie dane kontaktowe na plakacie wyżej).